Pricing Strategies

Select a pricing strategy and adjust its parameters to see how it affects the final price of our product, the "Smart Mug." The product costs $25 to produce.

Superpowers for your classroom

Copyright © 2025 Tutorly Technologies Inc.

All Rights Reserved

Superpowers for your classroom

Copyright © 2025 Tutorly Technologies Inc.

All Rights Reserved

Superpowers for your classroom

Copyright © 2025 Tutorly Technologies Inc.

All Rights Reserved